NK Dugopolje nastavlja slagati momčad s jasnim ciljem borbe za sam vrh SuperSport Prve NL. Novo ime u svlačionici je Mate Antunović, talentirani napadač koji na stadion Hrvatski vitez stiže na posudbu iz Varaždina, i to u samoj završnici zimskog prijelaznog roka.
Riječ je o 21-godišnjem ofenzivcu koji iza sebe već ima ozbiljan nogometni put. Antunović je prošao elitnu školu Hajduka, gdje je bio dio generacije koja je osvojila naslov juniorskog prvaka Hrvatske te nastupala u prestižnoj UEFA Youth League. Njegove igre u omladinskom pogonu Poljuda otvorile su mu vrata seniorske momčadi, za koju je upisao i službene nastupe, a posebno se pamti pogodak u Hrvatskom kupu.
Nakon epizode u Hajduku karijeru je nastavio u Varaždinu, a sada dolazi u Dugopolje s jasnom željom za većom minutažom i dokazivanjem. Dodatnu težinu njegovom dolasku daje i status hrvatskog U21 reprezentativca, što potvrđuje njegov potencijal i kvalitetu.
U Dugopolju ne skrivaju ambicije. Dovođenje igrača Antunovićeva profila jasan je signal da klub ne razmišlja samo o stabilnosti, već želi napraviti iskorak prema samom vrhu prvenstvene ljestvice. Njegova brzina, osjećaj za gol i iskustvo s više razine mogli bi biti važan adut u nastavku sezone.
Dolazak Mate Antunovića predstavlja još jedan važan korak u izgradnji konkurentne momčadi koja želi igrati značajnu ulogu u borbi za vrh i potvrditi da Dugopolje ove sezone cilja visoko.
























Rasprava